з 9:00 до 18:00
(понеділок - субота)

Корисне


STIHL застерігає від підробок

Будьте обережні! За нібито вдалі покупки доводиться платити значно більше, адже у підроблених інструментів менша не лише ціна, а й ресурс, продуктивність і, перш за все, безпека. Проте підробки не завжди пропонуються дешево. У багатьох випадках їх ціна лише трохи нижча за ціну оригінальних інструментів. Через це складається враження, що мова йде про оригінальні вироби STIHL.

Інформація:

При виникненні сумнівів щодо оригінальності продукції, звертайтесь до офіційного дилера STIHL 
Будь-ласка надсилайте запитання на адресу info@stihl.ua або за телефоном 0 800 501 930 (дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Мотокоса бензинова - як вибрати бензокосу

Влітку у господарів присадибних ділянок з'являється ще як мінімум один обов'язок чи проблема – стрижка газону. Адже не секрет - для того, щоб газон був близький до ідеального, його необхідно стригти не тільки регулярно, але і правильно. Для того щоб ця повинность стала приємним проведенням часу необхідно відповідально підійти до вибору такого садового інструменту як садова коса.

Як вибирати електричний триммер для стрижки газону, ми писали раніше. В даному випадку ми хочемо поговорити про бензокосу або мотокосу, як її часто називають. Незаперечна перевага мотокоси над электротриммером це його незалежність джерел живлення, тобто. якщо від вашого ідеального газону до електричної розетки далеко, то альтернативи купити мотокосу просто немає. Сьогодні, як і з будь-яким продуктом який ви вирішите купити, існує неслабка проблема вибору, і напевно це добре.

Купуючи мотокосу – на що звертати увагу

На що ж потрібно звертати увагу садівникові, якщо він вирішив купити бензокосу? Ходімо по порядку. Перше про що треба сказати це те, що бензинові коси розрізняються на кшталт ріжучого інструменту. На бензокосі їм може бути нейлонова волосінь, сталеві або пластикові ножі, а також пиляльні диски. Перед вибором мотокосим потрібно чітко зрозуміти, що за рослини їй доведеться косити і після цього визначиться з типом ріжучого інструменту. Природно для простої трави "з головою" вистачить нейлонової волосіні, якщо ж ви ще плануєте "рівняти" чагарник або на вашому газоні, не дай Боже, зійшов очерет, то волосіні напевно буде недостатньо. Ідеальним варіантом буде купити ту модель, в якій мотокоса може працювати як з ліскою, так і з ножом.
Якщо ви, коли-небудь, спостерігали в житті або по телевізору за професійною роботою по стрижці газону бензиновим інструментом, то напевно помітили, що працюючі носять навушники. Так, так один з основних мінусів, які має бензокоси це шум, і це біда будь-якого бензинового двигуна. Звичайно, звук можна було б зменшити за допомогою глушника, як це зроблено, наприклад, на мотоциклах, але погодьтеся, виглядали б ви, м'яко скажімо, безглуздо з таким агрегатом, та й утримувати його на вазі було б важкувато. Мотокоса оснащується двотактним та чотиритактним типом двигуна. Чотирьохтактні двигуни дещо важчі за двотактні, але шуму від них на порядок менше, так що є з чого вибрати, або легко носити, але голосно слухати, або важко носити, але шуму менше. Хоча треба сказати, що шум буде в будь-якому випадку, тому якщо купити шумозахисні навушники та купити мотокосу з менш важким двотактним двигуном – непоганий варіант.
Ще одна відмінність у моделях, на яку вам потрібно звернути увагу, це форма рукоядки. Купити мотокосу з тією чи іншою рукоядкою знову-таки, залежить від того що саме і де ви будите косити. Наприклад, бензокоса з Т-подібною формою ручки найбільше підійде для великих відкритих ділянок.
Якщо вам необхідно буде обробляти ділянки з чагарниками, живими огорожами, деревами і подібними об'єктами, що ростуть на них, вам варто купити мотокосу з D-подібною формою рукоядки. J-подібна форма рукодки вважається найбезпечнішою для працюючого, т.к. робітник при роботі з такою мотокосою знаходиться на відстані від редуктора та ріжучого інструменту. Таку бензокосу радять купити для роботи з високої трави та для роботи з пиляльними дисками як ріжучий інструмент.
За типом штанги бензокоси бувають із прямою штангою та вигнутою штангою. Якщо в перших як вал передавального обертання застосований прямий залізний вал, то по друге різальний інструмент приводиться в рух за допомогою сталевого тросика - так званого «гнучкого валу». Конструкція з жорстким валом більш надійна, ніж конструкція з тросиком, але більш важка, мотокоса з гнучким валом більш легка, а значить маневрена, але менш надійна.Резюмуючи можна сказати, що ідеальної моделі немає, все залежить від умов де буде застосовуватися мотокоса, від ваших фізичних даних та фінансових можливостей. Якщо ви вирішили купити бензокосу і у вас виникли труднощі з вибором – звертайтесь до нас. У нашому інтернет-магазині ми допоможемо вам підібрати і купити найвідповідніший інструмент. Вдалих покупок!

Як вибрати бензопилу.

Типи бензопил

Всі представлені на ринку бензопили можна умовно поділити на три класи.

1. Побутові бензопили, призначені для роботи 'инколи до випадку'. Як правило, це порівняно малопотужні інструменти, за допомогою яких можна заготовляти дрова для каміна. Вони мають мінімум функціональних можливостей, розраховані в середньому на використання до 20 годин на місяць (близько 40 хвилин на день), а невисока потужність бензопил компенсується малою вагою та зручністю у поводженні з бензопилою.

2. Напівпрофесійні моделі бензопил. Здатні виконувати будь-які роботи – від ремонтно-будівельних до валки дерев. Єдине "слабке місце" напівпрофесійних бензопили - неможливість використання по 8-10 годин на добу протягом тривалого періоду часу (тому і "напівпрофесійні бензопили"). Такі бензопили найчастіше використовуються як сучкорізи на лісоповалі.

3. Професійні бензопили. Мають високу потужність (як правило, більше 2,5 кВт), характеризуються широким спектром функціональних можливостей. Професійні бензопили застосовуються в основному як "вальних" бензопили, можуть працювати день за днем ​​протягом року по 10-16 годин на добу. Головна ж особливість професійного інструменту – можливість роботи до 8 годин без перерви. Такі бензопили виготовляються із міцних та зносостійких матеріалів, а їх ресурс коливається в межах 1300-2000 мотогодин (у побутових моделей моторесурс у 2-3 рази менше).

РЕСУРС РОБОТИ БЕНЗОПИЛ

Точного та чіткого визначення поняття 'ресурс роботи бензопил', яким однаково користувалися б всі виробники і продавці, не існує. Наприклад, існує 'побутове' визначення (час до відправки інструменту на смітник). Інші визначення більш 'наукові' та скромні: час до першого капітального ремонту двигуна або зменшення компресії на 40%. Як видно, точної цифри навіть у цих випадках очікувати складно та й практично нереально. Тому, які б цифри ви не почули - основну увагу рекомендуємо звернути на наявність фірмового сервісу. Головна порада з експлуатації бензопили (як, втім, і будь-якого іншого інструменту) така: основну увагу слід приділяти правильному вибору режимів роботи та уникати значних навантажень. 'Формула кохання' працює і тут: як ви з інструментом (бензопилою), так і він із вами.

ШВИДКІСТЬ РІЗУ БЕНЗОПИЛ

Купуючи бензопили, покупці часто ставлять питання про швидкість розпилювання деревини конкретним екземпляром бензопили (наприклад, чи потрібно 'тиснути' на інструмент під час роботи). Відповідаємо: насамперед це залежить від стану бензопильної гарнітури і, зокрема, ланцюга. При роботі тупим ланцюгом у бензопили не тільки буде низька ефективність розпилювання, а й підвищується ймовірність виходу бензопили з ладу, оскільки навантаження на двигун збільшується. Тому при професійному використанні рекомендується регулярно правити ланцюг (наприклад, наприкінці робочого дня).Крім того, чималий внесок у продуктивність робить і форма ріжучого зуба і крок ланцюга. Найкращий результат досягається при оптимальному підборі ланцюга бензопили та потужності двигуна. Потужність бензопили - це другий важливий параметр, що характеризує активність бензопили і визначає граничні умови застосування даної моделі.

ПРОБЛЕМА 'ЗВОРОТНОГО УДАРУ' БЕНЗОПИЛ

Найнебезпечнішим моментом у процесі експлуатації бензопили є так званий "зворотний удар" - різке відкидання інструменту у бік оператора. Відбувається він у тому випадку, коли кінець бензопильної шини 'зустрічається' з поверхнею оброблюваної деревини.

Єдиний спосіб уникнути у цьому випадку травми – швидка зупинка ланцюга бензопили. Виконує це завдання спеціальне гальмо (він називається 'інерційним'), приводом для якого служить щиток бензопили, розташований перед лівою рукою оператора. Він є своєрідним важелем, який може займати 2 положення. Перед запуском бензопили щиток перемикається в положення "ближче до руки" і тим самим "ставиться на взвод". У момент зворотного удару рука оператора впирається в нього, і щиток спрацьовує, миттєво приводячи в дію гальмо ланцюга бензопили. Крім того, він може змінити положення без взаємодії з рукою оператора просто за рахунок інерції.
Іншим способом уникнути зворотного удару є виключення небезпечного сектора з пиляння. Це робиться за допомогою іншого спеціального щитка бензопили (захисного сектора), що закриває кінець пиляльної гарнітури і не дозволяє інструменту брикатися. Втім, такий спосіб застосовується набагато рідше, ніж установка гальма ланцюга. Більше того, шведські бензопили (Husqvarna, Jonsered, Partner) свідомо не оснащуються подібними щитками.Причина – шведські стандарти безпеки передбачають можливість роботи кінцем шини бензопили. Процес валки дерева лісорубом-шведом дуже нагадує різання короваю хліба: оператор спочатку "вгризається" в дерево кінцем шини бензопили, а потім робить коло навколо нього. У такий спосіб можна звалити дерево вдвічі товщі, ніж довжина шини. У нас подібний спосіб дозволено лише висококласним вальщикам.

АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА БЕНЗОПИЛ

 

Тривала робота з інструментом, що сильно вібрує, може призвести до важких захворювань суглобів. Тому наявність антивібраційної системи для бензопили просто потрібна, особливо на професійних моделях бензопил. Найпростішим її виглядом є набір гумових прокладок, розташованих між ручками та корпусом. Втім, подібна антивібраційна система вже практично ніде не застосовується – у сучасних бензопилах, як правило, реалізовано принцип 'двох мас' – блок двигуна бензопили відділений від блоку рукояток та паливного бака. Кожен, хто хоч раз попрацював із потужною бензопилою кілька годин поспіль, знає, яке велике навантаження припадає на кисті рук через вібрацію.

У тому випадку, коли бензопила не оснащена достатнім віброзахистом, кілька років такої роботи можуть призвести до порушення кровообігу в руках та інших неприємних наслідків. Тому, якщо ви не хочете разом з професією лісоруба придбати і "професійні" хвороби, слід звернути увагу на те, який саме захист від вібрації забезпечує антивібраційна система. Ще краще попросити при покупці запустити бензопилу та самому потримати її в руках.

ПОТУЖНІСТЬ І ВАГА БЕНЗОПИЛ

У побутових моделях бензопил виробники уникають нарощувати потужність, бо це веде до збільшення ваги. Крім того, велика потужність – не найголовніший фактор при використанні бензопили у домашньому господарстві.
Сприятливе співвідношення вага/потужність бензопили є важливим і для професіонала, оскільки цей параметр істотно впливає на зручність при роботі з бензопилою і, як наслідок, на якість праці. Взагалі, для класу професійних бензопил характерний значно більший розкид потужностей (від 2 до 6 кВт), ніж для побутового класу. Це пояснюється різноманітністю умов, у яких застосовуються професійні моделі (різні за товщиною стовбури дерев, тверда чи мерзла деревина тощо)..

ЛАНЦЮГИ БЕНЗОПИЛ

Низькопрофільні ланцюги призначені для непрофесійного використання. Як правило, їхній крок становить 0,325 дюйма. Тому основна перевага такого ланцюга (мінімальний рівень вібрації) плавно перетікає в його недолік – знижену продуктивність. На потужних бензопилах рекомендується використовувати ланцюги з кроком 3/8 та 0,404 дюйми. Рівень вібрації у них підвищений, але й продуктивність значно більша. Саме такі ланцюги найбільше підходять для валки та розкряжування товстомірних дерев.Існує також особливий клас завдань, з якими звичайні ланцюги впоратися не в змозі (вони дуже швидко затуплюються) - розпилювання забрудненої або мерзлої деревини. Для подібних робіт рекомендується використовувати спеціальні ланцюги із твердосплавними напайками.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ПИЛЬНУ ГАРНІТУРУ

Слід пам'ятати, що компоненти пильної гарнітури бензопили (ланцюг, шина, провідне ланцюгове колесо або зірочка) різних виробників, як правило, не сумісні. Відмінності полягають у параметрах ведучого ланцюгового колеса (відповідно до яких повинен бути і крок ланцюга) та товщини провідної ланки ланцюга, що змінюється в межах 1,3-1,6 мм. Тому, вибравши конкретну модель бензопили, будь то електро- або бензопила, ви майже завжди стаєте 'шанувальником' комплектуючих з такою самою торговою маркою.
Багато хто вважає, що чим більше крок ланцюга бензопили, тим він агресивніший. Насправді ж справа дещо інакше. Виявляється, 'агресивність' бензопили з тим чи іншим ланцюгом сильно залежить від потужності бензопили і, відповідно, крутного моменту бензопили.
Потужність інструменту визначає здатність бензопили 'протягувати' ланцюг через розпил. Ось над цим процесом таки билися конструктори багатьох фірм-виробників бензопил. Як з'ясувалося, для бензопилу з невеликим об'ємом циліндра (і, отже, з невисокою потужністю) ланцюга з кроком 3/8 дюйма ставити не вигідно - при широкому кроці зубів ланцюг сильніше вгризається в деревину, але двигун не в змозі її "протягнути". У результаті – неекономічна робота лише частиною полотна. І навпаки, потужні бензопили, укомплектовані ланцюгом 0,325 дюйма, просто протягають ланцюг, практично не зачіпаючи дерево.Було виведено таку закономірність. Для бензопил з об'ємом циліндра 40-50 кубічних сантиметрів найефективніше використовувати ланцюг з кроком 0,325 дюйма, тоді як для потужніших бензопил оптимальним буде крок 3/8 дюйма. При цьому в категорії бензопил 40-50 'кубиків' використовуються так, як і інші ланцюги - вибір залежить від конкретних особливостей моделі бензопили. Є ще одна категорія - потужні бензопили з високим крутним моментом (наприклад, наш 'Урал-2ТЕ'). На такі бензопили можливе встановлення ланцюга з кроком 0,404 дюйма. І нарешті, не забувайте: змінюючи ланцюг бензопили на інший з іншим кроком, доведеться поміняти і провідну зірочку.

КУПІВЛЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ БЕНЗОПИЛИ

При купівлі бензопили природне бажання кожного покупця – перевірити працездатність інструменту. У цьому, здавалося б, простому процесі існують підводні камені. Вся річ у конструктивних особливостях ланцюгових бензопил.
Зверніть особливу увагу: будь-яку бензопилу не можна запускати без попередньо встановленої та відрегульованої пиляльної гарнітури (шини, зірочки та ланцюга). В іншому випадку при такому запуску відразу ж 'вилітає' зчеплення. Так що не поспішайте смикати трос - уважно прочитайте інструкцію до бензопили. (До речі, якщо імпортна бензопила потрапила на наш ринок офіційним шляхом, то інструкція має бути обов'язково російською.)
Після покупки бензопили слід обов'язково 'обкатати' її 40-50 хвилин на малих оборотах (це приблизно відповідає виробленню паливного бака), потім заглушити мотор і додатково перевірити натяг ланцюга у бензопили. Далі потрібно зробити кілька пропилів, прикладаючи слабкі зусилля, і потім перейти до роботи 'за повною програмою'.
Обкатка кожного нового ланцюга (або шини) необхідно приділяти кілька хвилин. Робиться це все для того, щоб 'зірочка', шина і ланцюг добре розігрілися, і масло потрапило на всі частини пиляльної гарнітури, що змащуються.Приблизно в 90 відсотках випадків причиною виходу бензопили з ладу є недбале ставлення до пиляльної гарнітури, і зокрема, поганий догляд за ланцюгом. Іншими словами, коли ланцюг заточений, роботу виконує він, коли затуплений - працювати доводиться вам плюс додаткове підвищене навантаження на двигун бензопили. Крім очевидних незручностей, таке збільшення навантаження призводить до істотного зниження моторесурсу бензопили.

ЯК ШВИДКО ЗАПУСТИТИ БЕНЗОПИЛУ?

Після обов'язкової передстартової перевірки бензопили та заправки паливом та олією пила готова до роботи. Щоб швидко її запустити, необхідно витягнути 'підсмоктування', повністю вибрати слабкість стартового тросика і сильним ривком запустити бензопилу (при млявому натягу ви ризикуєте залити свічку, що дещо ускладнить подальші спроби запуску). Якщо все зроблено правильно, то бензопила заводиться з першого разу.

 

 

Чудова новина для прихильників електричного інструменту

Нова лінійка електропил STIHL 2014 року

Німецька фірма STIHL, один з найбільших розробників та виробників мотопил у світі, представила українському споживачу нову лінійку електричних пил.

Eлектpопили STIHL не здіймають багато галасу навколо місця роботи та не виробляють вихлопних газів. Працювати електричною пилою Ви зможете навіть у гаражі або в майстерні. Наявність розетки – головна їх вимога для забезпечення бездоганної роботи. Завдяки моделям різної потужності, від 1700 до 2300 Вт кожен знайде електропилу відповідно до своїх потреб.

Моделі STIHL MSE 170 C-Q, STIHL MSE 190 C-Q та STIHL MSE 210 C-BQ якнайкраще підійдуть для домашнього господарства, для догляду за садом та заготівлі дров. Якщо електрична пила необхідна Вам для щоденного використання в професійній сфері, правильний вибір - STIHL MSE 230 C-BQ. Для максимальної робочої безпеки всі моделі оснащено інерційним гальмом ланцюга QuickStop Super, яке спрацьовує у випадку відпускання задньої рукоятки або сильної віддачі миттєво зупиняючи ланцюг. Моделі з позначкою «В» додатково оснащено системою швидкого натягування ланцюга без використання ключа, за допомогою спеціального фіксуючого колеса, що легко регулюється одною рукою.
Для подовження ресурсу двигуна та плавної роботи без ривків всі електричні пили оснащено захистом двигуна від перевантаження та плавним пуском. Комфортність роботи покращена завдяки зручному індикатору рівня ланцюгового мастила, ручкою з м'яким покриттям, міцним зубчастим упором, кришкою мастильного бака з байонетним замком та сучасним дизайном корпусу.

 

 




 
 
(04563) 5-46-33
(097) 843-43-43
м. Біла Церква, вул. Ярмаркова, 3
© УКР Інструмент
 
Вхід на сайт:

Запам\'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції з відновлення пароля
буде надіслано на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація:

Швидке замовлення:
+380
Де купити?

Шановні покупці з метою захисту споживачів від некваліфікованого обслуговування та підробок на території України, так і в усьому світі, продукція торгової марки STIHL реалізується виключно через магазини офіційних дилерів шляхом безпосередньої передачі Товару в розпорядження кінцевого користувача. Продаж продукції STIHL через Інтернет-магазини заборонено! Придбати якісну, оригінальну техніку STIHL, отримати професійну консультацію та сервіс, ви можете у наших магазинах.

Наші продавці професійно проконсультують вас, забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування .

 

Центральний магазин «Молот»

Біла Церква, вул. Ярмаркова, 3
тел. (04563) 5-46-33
моб. (097) 843-43-43
e-mail: serp@ukris.com.ua

 

Магазин "VIST"

Біла Церква,вул.Леваневського 128,
Напроти Епіцентру
тел.(096)98-000-11
e-mail:sereja.sobko@ukr.net

 

Сервісний центр «Вікінг-Інструмент»

Біла Церква, вул. Ярмаркова, 3 (вхід через павільйон)
тел. (04563) 5-96-79
моб. (067) 504-79-69
e-mail: service@ukris.com.ua

 

Регіональний магазин «Молот», Богуслав

Богуслав вул.Шевченка, 19а
тел. (04561) 5-28-77
моб. (067) 443-58-16
email: sm_boguslav@ukr.net

 

Регіональний магазин «Молот», Рокитне

Ракітне, вул.Заводська
моб. (098) 484-28-69
e-mail: rokytne@ukris.com.ua